SUTTER Wash – nõudepesuvahend 1L

SUTTER Wash – nõudepesuvahend 1L

4,39

SUTTER Wash – nõudepesuvahend 1L

Tootekood: KL535500 Kategooria:

SUTTER Wash – nõudepesuvahend 1L

Kasutusvaldkond

Neutraalne puhastusvahend suure puhastusjõuga käsitsi pesemiseks. Sobib nõude, pottide ja köögiriistade pesemiseks. Silmapaistev rasvade ja õli lahustav jõud.

Eelised

-Neutraalne pH
-Kergelt vahutav
-Värske tsitruseliste lõhn
-Tõhus rasvaeemaldaja

Kasutamine:

Lahustada 10L vees vastavalt vee karedusele 30g(phme vesi) kuni 50g (kare vesi) pesuainet. Tugevalt määrdunud nõud jätta pesulahusesse paariks minutiks ligunema, seejärel pesta nõud ja loputada puhta veega.

Kirjeldus

Rasvaeemaldaja kõigi veekindlate pindade igapäevaseks puhastamiseks. Eemaldab köögipiirkonnas suurepäraselt määrdunud rasva. Toodet saab kasutada tekstiilide eeltöötlemiseks plekieemaldajana (enne pesemist pesumasinas). Sobib ka veesõidukite, laevade ja muude transpordivahendite sisepindade puhastamiseks. Sisaldab taimset päritolu tooraineid, näiteks Maisi pindaktiivsed ained. Õunasiidri äädika aroom, allergeenivaba (VO 648/2004). Fosfaadi- ja niklivaba (vähem kui 0,01 ppm). Dermatoloogiliselt testitud toode (inimese plaastri test – loomkatseid ei tehta). CLP-määruse kohaselt pole ühtegi ohtlikku ainet ja seetõttu on see kasutajatele ja keskkonnale eriti sõbralik, tingimusel et järgitakse etiketil esitatud kasutusjuhendit.